Poniedziałek - Piątek
godz:  7:30 - 18:00

Rejestracja

tel - 56 642 79 70


>> Pobierz instrukcję


Pacjenci, którzy zgłosili przynależność do naszego POZ mogą skorzystać z porad telefonicznych. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego zachęcamy do skorzystania z rejestracji telefonicznej i funkcjonalności teleporady. Dzięki zdalnemu kontaktowi pacjenta ze swoim lekarzem, znacznie ograniczamy możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa. Teleporada jest traktowana na równi z wizytą w gabinecie lekarskim, a pacjent ma możliwość otrzymania e-recepty lub zwolnienia lekarskiego. Tylko w sytuacjach kiedy jest to niezbędne zapraszamy do osobistej wizyty w naszej przychodni.
 
 

E-recepty

 

Szanowni Państwo, informujemy, że nasza placówka stawiając na nowoczesne rozwiązania, oferuje możliwość otrzymywania recept w formie elektronicznej, tzw. e-recepty.

Jest to rozwiązanie, które działa już od dawna w wielu krajach Europy. E-recepta zawiera czytelne informacje dla pracownika apteki, co zmniejsza ryzyko wydania pacjentowi nieprawidłowego leku. Przepisane leki mogą być wybiórczo realizowane w różnych aptekach.

Przychodnia realizuje programy profilaktyczne w zakresie profilaktyki chorób układu krążenia dla kobiet i mężczyzn w wieku 35, 40, 45, 50 i 55 lat, jak również w zakresie profilaktyki gruźlicy dla osób pełnoletnich. Informacji o programach udzielają lekarze poz oraz pielęgniarki środowiskowo – rodzinne.

Ponadto Przychodnia realizuje program profilaktyczny w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy dla kobiet w przedziale wiekowym 25 – 59 lat. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 56 642 79 85 lub osobiście w gabinecie nr 18.

Kobiety w ciąży objęte są również opieką naszych pielęgniarek i położnych. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 56 642 79 84 lub osobiście w gabinecie nr 18.

Centrum Medyczne Jedynka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Grudziądzu informuje, że dokumentacja medyczna pacjentów wytworzona przez Centrum Medyczne Jedynka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Grudziądzu, którym udzielano świadczeń zdrowotnych z zakresu medycyny szkolnej do 31.12.2015 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr 1, 2 i 3 oraz Gimnazjum nr 6, 7 i 8 w Grudziądzu, jest przechowywana pod adresem ul. Klasztorna 9-11 w Grudziądzu.

­