Poniedziałek - Piątek
godz:  7:30 - 18:00

Rejestracja

tel - 56 642 79 70


>> Pobierz instrukcję


Pacjenci, którzy zgłosili przynależność do naszego POZ mogą skorzystać z porad telefonicznych. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego zachęcamy do skorzystania z rejestracji telefonicznej i funkcjonalności teleporady. Dzięki zdalnemu kontaktowi pacjenta ze swoim lekarzem, znacznie ograniczamy możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa. Teleporada jest traktowana na równi z wizytą w gabinecie lekarskim, a pacjent ma możliwość otrzymania e-recepty lub zwolnienia lekarskiego. Tylko w sytuacjach kiedy jest to niezbędne zapraszamy do osobistej wizyty w naszej przychodni.
 
 

E-recepty

 

Szanowni Państwo, informujemy, że nasza placówka stawiając na nowoczesne rozwiązania, oferuje możliwość otrzymywania recept w formie elektronicznej, tzw. e-recepty.

Jest to rozwiązanie, które działa już od dawna w wielu krajach Europy. E-recepta zawiera czytelne informacje dla pracownika apteki, co zmniejsza ryzyko wydania pacjentowi nieprawidłowego leku. Przepisane leki mogą być wybiórczo realizowane w różnych aptekach.

­