Skip to main content
 • Umów wizytę
  Strefa pacjenta

  Zapraszamy wszystkich naszych pacjentów do rejestracji on-line.

W celu zarejestrowania się przez Internet na wizytę w naszej przychodni należy kliknąć poniższy przycisk:


Warunkiem koniecznym do skorzystania z rejestracji on-line jest posiadanie konta w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia, tzw. OSOZ.

Osoby które nie posiadają takiego konta mogą to uczynić na dwa sposoby:

  1. Wyszukując wybranego lekarza w serwisie:    lekarzebezkolejki.pl

   Po wskazaniu terminu u wybranego lekarza i kliknięciu przycisku zarezerwuj, zostaniemy przeniesieni na stronę, gdzie możemy się zalogować lub założyć wymagane konto (patrz punkt 2).

  2. Konto można założyć także bezpośrednio na stronie OSOZ:    osoz.pl

   Po wejściu na stronę klikamy przycisk Aktywuj Konto Zdrowotne. W kolejnym kroku akceptujemy regulamin. Następnie uzupełniamy wymagane dane: nazwę użytkownika, hasło i kod bezpieczeństwa. Zatwierdzamy wszystko przyciskiem: Zawieram umowę i zakładam konto. (Przykład poniżej)

OSOS
     1. Po założeniu konta pojawi się komunikat o wygenerowaniu karty. Należy ją zapisać. W celu skorzystania z pozostałych możliwości jakie daje założenie konta zdrowotnego, numer swojej Karty Zdrowia Pacjenta należy dostarczyć do przychodni (gab. 42) oraz podpisać oświadczenie RODO. Formularz dostępny na miejscu lub do pobrania poniżej.

      Pobierz oświadczenie

      Umożliwi to powiązanie założonego konta i aktywuje dostęp do danych medycznych które są generowane podczas wizyt lekarskich.

     1. Uwaga ważne!!! Po kolejnym zalogowaniu się na konto należy dokonać pełnej aktywacji konta. W tym celu klikamy przycisk: Przejdź do pełnej aktywacji Konta. W przeciwnym wypadku po kilkukrotnym logowaniu konto zostanie automatycznie usunięte.

OSOS Przejdź do pełnej aktywacji konta