Skip to main content

W codziennym biegu często nie zauważamy, jak szybko mija czas, ale taka chwila jak ta, zmusza nas do zatrzymania się i refleksji nad ideą tego, nad czym pracujemy, i do czego dążymy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nie ma większego dobra niż zdrowie i życie człowieka, i w naszej codziennej pracy ta właśnie wartość jest naszym absolutnym priorytetem. Już od 20 lat leczymy mieszkańców Grudziądza i okolic.

Wpisując się w Polskie zmiany ustrojowe na przełomie wieków, jako bezpośrednia spadkobierczyni, nasza przychodnia kontynuowała działalność medyczną Zespołu Przychodni Lekarskich od 2002 roku, pod przewodnictwem lek. med. Jerzego Prytuła i mgr Joanny Marcińskiej Prytuła.

20 lat istnienia Centrum Medycznego Jedynka to czas dynamicznych zmian i ciągłego rozwoju przychodni. Na przestrzeni lat placówka przeszła totalną metamorfozę. Przez te 20 lat mogliśmy się przekonać, że w naszym zgranym zespole da się pokonać najgorsze trudności i przeszkody. To był czas, kiedy pracownicy tej przychodni udowodnili, że można na nich liczyć w każdej sytuacji. Możemy być dumni, że działając na rzecz wspólnego dobra, jakim jest zdrowie i życie pacjentów, byliśmy w stanie tak wiele osiągnąć. To ogromne zaangażowanie szczególnie było widoczne i odczuwalne w najtrudniejszym czasie, jakim była i jest pandemia.

Trzymamy się dewizy mówiącej, że pacjent jest dla nas najważniejszy i dzięki temu, dziś możemy tak radośnie obchodzić ten wspaniały jubileusz. W naszej przychodni pracuje wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem. Nieustannie podnoszą oni swoje kwalifikacje, aby zadeklarowanym do nas pacjentom służyć nie tylko empatią, ale przede wszystkim fachową wiedzą zgodną z obowiązującymi, najnowszymi standardami.