• Przychodnia Jedynka

  Punkt szczepień COVID-19

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uruchomiliśmy szczepienia dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, na które posiadamy obecnie wolne terminy. Przed każdym zaszczepieniem dziecka gwarantujemy kwalifikację lekarską.

Informujemy, że szczepimy pierwszą i drugą dawką przypominającą tzw. trzecią i czwartą dawką przeciw COVID-19 preparatem firmy Pfizer wszystkie pełnoletnie osoby.

W celu usprawnienia procesu szczepienia prosimy o wydrukowanie i wypełnienie kwestionariusza wstępnego oraz formularza RODO. Wypełnione dokumenty przekazujemy po przyjściu w punkcie szczepień.

 

Kwestionariusz wstępny dla osoby dorosłej Kwestionariusz wstępny dla osoby niepełnoletniej

Kwestionariusz wstępny dla dzieci 5-11 lat Formularz RODO

 

Aby otrzymać pierwszą dawkę przypominającą należy spełnić poniższe warunki:

 • przypominającą dawkę szczepienia mogą przyjąć wszystkie osoby powyżej 12. roku życia z zachowaniem odstępu 3 miesięcy od ukończenia pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19,
 • po szczepieniu szczepionką COVID-19 Vaccine Janssen (Johnson & Johnson) podanie szczepionki COVID-19 Vaccine Janssen lub szczepionki mRNA może być w odstępie co najmniej 2. miesięcy.

Druga dawka przypominająca, to zazwyczaj czwarte szczepienie. Na to szczepienie mogą zgłosić się:

 • osoby powyżej 60. roku życia,
 • wszyscy, którzy ukończyli 12 lat i mają zaburzoną odporność.
 • drugą dawkę przypominającą można przyjąć co najmniej po 4 miesiącach od podania poprzedniej, niezależnie od preparatu, który użyto do pierwszego szczepienia przypominającego.

 

W jaki sposób mogę zarejestrować się na szczepienie?

 

 •  w naszej przychodni pod numerem telefonu: 56 64 27 970

Przygotujmy numer PESEL i numer telefonu. Dane te podamy podczas rejestracji. Informacja z potwierdzeniem umówienia wizyty przyjdzie SMSem. Podczas rejestracji pacjentowi zostanie wskazany konkretny termin szczepienia.

 • poprzez całodobową i bezpłatną infolinię 989

Należy podać numer PESEL i numer telefonu. Informacja z potwierdzeniem umówienia wizyty przyjdzie SMSem. Podczas rejestracji wybiera się konkretny termin oraz miejsce szczepienia.

 • przez SMS

Należy wysłać SMS o treści SzczepimySie na numer 664 908 556 lub 880 333 333. Dostaniemy SMS zwrotny, w którym będzie prośba o przesłanie swojego numeru PESEL oraz kodu pocztowego miejsca, w którym mieszkamy. Cały proces rejestracji będzie wymagał wysłania kilku SMSów. Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, to trafimy do systemu, a gdy pojawi się nowa partia szczepionek i nowe terminy, oddzwoni konsultant i zaproponuje konkretną datę.

 • przez portal pacjent.gov.pl

Osoby posiadające Profil Zaufany, mają możliwość umówienia wizyty przez e-Rejestrację, dostępną na pacjent.gov.pl. W procesie rejestracji dostaniemy do wyboru pięć dostępnych terminów w punktach szczepień znajdujących się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Po dokonaniu rejestracji, na podany numer telefonu otrzymamy powiadomienie SMS. Kolejne powiadomienie przyjdzie na dzień przed terminem szczepienia.

https://pacjent.gov.pl/

 


Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie

 

Lokalizacja

86-300 Grudziądz,
ul. Klasztorna 9/11

Kontakt mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 7:30 - 18:00

Centrum Medyczne Jedynka sp. z o.o.
86-300 Grudziądz ul. Klasztorna 9-11
tel. (056) 642 79 70-71, tel./fax : (056) 46 216 88;

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy: 97.000,00 zł KRS: 0000043438 NIP: 876-21-70-621 REGON: 871562261


© 2020 Centrum Medyczne Jedynka Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Studio113