Skip to main content
  • Przychodnia Jedynka

    Punkt szczepień COVID-19

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom realizujemy szczepienia przypominające w grupie dzieci 5-11 lat, na które posiadamy obecnie wolne terminy. Szczepienie przypominające będzie wykonywane przy użyciu szczepionki Pfizer w dostosowanej do wieku dawce pediatrycznej. Przed każdym zaszczepieniem dziecka gwarantujemy kwalifikację lekarską.

Informujemy, że szczepimy pierwszą i drugą dawką przypominającą tzw. trzecią i czwartą dawką przeciw COVID-19 szczepionką Pfizer o zaktualizowanym składzie dla wariantu Omikron wszystkie osoby od 12 roku życia. Szczepienia drugą dawką przypominającą zaleca się dla wszystkich osób, które ukończyły 12 r.ż. i otrzymały co najmniej przed trzema miesiącami pierwszą dawkę przypominającą.

W celu usprawnienia procesu szczepienia prosimy o wydrukowanie i wypełnienie kwestionariusza wstępnego oraz formularza RODO. Wypełnione dokumenty przekazujemy po przyjściu w punkcie szczepień.

 

Kwestionariusz wstępny dla osoby dorosłej Kwestionariusz wstępny dla osoby niepełnoletniej

Kwestionariusz wstępny dla dzieci 5-11 lat Formularz RODO

 

W jaki sposób mogę zarejestrować się na szczepienie?

 

  •  w naszej przychodni pod numerem telefonu: 56 64 27 970

Przygotujmy numer PESEL i numer telefonu. Dane te podamy podczas rejestracji. Informacja z potwierdzeniem umówienia wizyty przyjdzie SMSem. Podczas rejestracji pacjentowi zostanie wskazany konkretny termin szczepienia.

  • poprzez bezpłatną infolinię 989 w godzinach od 7:00 do 20:00

Należy podać numer PESEL i numer telefonu. Informacja z potwierdzeniem umówienia wizyty przyjdzie SMSem. Podczas rejestracji wybiera się konkretny termin oraz miejsce szczepienia.

  • przez portal pacjent.gov.pl

Osoby posiadające Profil Zaufany, mają możliwość umówienia wizyty przez e-Rejestrację, dostępną na pacjent.gov.pl. W procesie rejestracji dostaniemy do wyboru pięć dostępnych terminów w punktach szczepień znajdujących się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Po dokonaniu rejestracji, na podany numer telefonu otrzymamy powiadomienie SMS. Kolejne powiadomienie przyjdzie na dzień przed terminem szczepienia.

https://pacjent.gov.pl/

 


Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie